Samenwerkingsverband De Rietvelden-De Vutter, kortweg RiVu, is in een woord een ondernemersvereniging. Van, voor, door en met de ondernemingen op bedrijventerreinen De Rietvelden en De Vutter. Sinds 1986.

> Lees verder

Samenwerkingsverband De Rietvelden-De Vutter, kortweg RiVu, is in een woord een ondernemersvereniging. Van, voor, door en met de ondernemingen op bedrijventerreinen De Rietvelden en De Vutter. Sinds 1986.

> Lees verder

NIEUWS
NIEUWS
Spitsmijden in Brabant - Doe mee en verdien tot € 100,- per maand!
Toegevoegd op: maandag 18 april 2011

Wilt u tijd én geld verdienen? Dan is dit uw kans. De provincie Noord-Brabant en het Samenwerkingsverband Regio Eindhoven (SRE) nodigen u uit om deel te nemen aan Spitsmijden in Brabant. Voor iedere keer dat u de spits mijdt ten opzichte van uw normale reisgedrag, krijgt u een beloning van ons. Die beloning kan wel oplopen tot € 100.- per maand. Dat is nog eens slim verdiend! Maar dat is nog niet alles. Ook krijgt u de beschikking over de TravelStar, een handcomputer met unieke en nuttige (reis)informatie, zoals navigatie en real-time informatie over o.a. beschikbare parkeerplaatsen in parkeergarages, lokale wegwerkzaamheden en vertrektijden van bussen. Bovendien kunt u ermee surfen en e-mailen!
 
Meld u aan!
Verschillende collega’s hebben inmiddels een uitnodiging ontvangen om deel te nemen aan
Spitsmijden in Brabant of zijn al deelnemer. Behoort u niet tot deze groep? Ga dan naar
www.spitsmijdeninbrabant.nl en meld u alsnog aan. Misschien komt u ook in aanmerking!
De RIVU moedigt u van harte aan om mee te doen aan de proef. Wij zijn ervan overtuigd dat dit initiatief de verkeersdrukte tegengaat en bovendien collega’s stimuleert na te denken over hun reisgedrag en dagindeling. Zo hopen we de werktevredenheid van u en uw collega’s te vergroten.
 
Hoe werkt Spitsmijden in Brabant?
Spitsmijden in Brabant geeft automobilisten een beloning als zij minder vaak dan voorheen in de spits rijden. Spitsmijden kan op vele manieren. Door bijvoorbeeld vroeger of later op pad te gaan, een dag thuis te werken, door te carpoolen of door te kiezen voor het openbaar vervoer of de fiets. Hoe vaker u de spits met de auto mijdt, hoe hoger de beloning is. Daarnaast ontvangen deelnemers van Spitsmijden in Brabant de TravelStar in bruikleen, waarmee u op de hoogte blijft van de situatie op de weg en ook nog eens gratis het internet op kunt.
 
Meer informatie
Bent u benieuwd of u in aanmerking komt voor deelname aan Spitsmijden in Brabant of wilt u eerst meer informatie hoe wij dit initiatief ondersteunen? U kunt bellen met de Servicedesk van Spitsmijden in Brabant: (070) 301 52 06 of kijk op www.spitsmijdeninbrabant.nl.
< Terug





BEDRIJF ZOEKEN
BEDRIJF ZOEKEN
Zoek op naam, logo of rubriek.
Zoek op naam, logo of rubriek.
POLL
POLL
Ik vind van de RiVu bijeenkomsten.





STEM
> Tussenstand bekijken